( 8-37) 331 661 ld.kulverstukas@yahoo.com
Auklėtoja Iveta Prapiestienė
Vyresnioji auklėtoja Sandra Kavaliauskienė
Auklėtojos padėjėja Aurelija Čepaitienė
Grupės  „Drąsučiai“ pedagogų ugdymo prioritetai:
– ankstyvoji vaiko socialinė prevencija – vaiko sveikos gyvensenos be žalingų įpročių ugdymas, saugaus elgesio gatvėje, buityje, gamtoje, prie vandens telkinių gebėjimų ugdymas;
– bendravimas ir bendradarbiavimas su vaiko šeima – vaiko ir tėvų poreikių įgyvendinimas bendromis pastangomis vaiko ugdymo(si) procese.
Akimirkos iš grupės gyvenimo:
Bendra grupės nuotrauka (2014 m. spalio 8 d. rudenėlio šventė)
2014 m. kovo mėnesį įstaigoje vyko projektas „Futboliukas”. Mūsų grupės vaikų ir tėvų komandos išmėgino jėgas su  grupės „Zuikučiai” vaikų ir tėvų komandomis.
2014 m. sausio 28 d. grupės „Beždžioniukai” vaikai lankėsi Kauno Bernardo Braždžionio pagrindinės mokyklos bibliotekoje. Svečius mielai priėmusi bibliotekos direktorė aprodė bibliotekos aplinką, knygeles. Vaikai susidomėję atidžiai apžiūrinėjo knygų lentynas, vartė įvairias pasakų knygeles. Mažieji bibliotekos lankytojai pasijuto tikrais skaitytojais, atsakingais už paimtą skaityti knygą, patyrė daug džiugių emoicijų. Sugrįžę į grupę vaikai dalinosi įspūdžiais, prisimindami ir bibliotekos direktorės žodžius, kad knygelės yra mūsų draugės, kurias reikia saugoti ir mylėti.

Bendra nuotrauka atminimui iš baigiamojo renginio „Kelionė į gerumo šalį” (2013-11-15)
Įpratome, kad atėjus pavasariui vis dažniau šypsosi saulė, pažadindama gėlių gležnus daigelius. Tačiau šiemet pavasaris neskuba, neskuba ir saulutė savo šiluma dalintis, budinti gamtą iš žiemos miego. 2013 m. balandžio 10 d. vykdydamos grupės projektą „Auginu gėlę”, auklėtojos Zita Gabinaitienė, Sandra Kavaliauskienė pakvietė visus įstaigos bendruomenės narius pasidžiaugti gėlėmis, pagamintomis iš antrinių žalaivų, surengdamos parodą „Gražiausi žiedai”, kuri eksponuojama įstaigos foje. Parodoje aktyviai dalyvavo ir kitų grupių „Pelikai”, „Čiauškučiai”, „Zuikučiai”, „Smalsučiai” auklėtojos, vaikučiai ir jų mamytės.
„Beždžioniukų” grupės gėlių žiedai, pagaminti Emilijos E. mamytės Auksės rankomis traukia ne vieną parodos lankytojo akį ir stebina savo originalumu.
Dėkojame Emilijos mamytei Auksei už aktyvų dalyvavimą kuriant pačius gražiausius žiedus!
Patys gražiausi žiedai
 
Grupės tradicijos.
Kiekvienais mokslo metais vaikai su džiaugsmu švenčia savo gimtadienius, tiesa, ne be tėvelių pagalbos. Tai puiki šventė kiekvienam mažyliui, nes tą dieną taip norisi būti dideliame draugų būryje kitokiais: didesniais, gražesniais, geresniais, visų mylimais. 
2013 m. sausio 30 d. „Beždžioniukų” grupėje apsilankė netikėti svečiai: Pelytė Mikė ir Kiškis, atėję pasveikinti Emilijos E.ir Smiltės, mat šios mergaitės gimusios tą paią dieną. Kiek daug džiaugsmo jų apsilankymas atnešė visiems grupės vaikams.
Grupės auklėtojos nuoširdžiai dėkoja Emilijos E.ir Smiltės mamytėms už gražios šventės organizavimą.
Akimirkos iš gimtadienio šventės:
 
 Netikėti svečiai: pelytė Mikė ir Kiškis. Įdomu, iš kur jie?
 Drąsiau, susipažinkime ir savo vardą pasakykime
 Atspėk, kas čia?
 Šokinėjam su balionais
 Virvės traukimas. Tai kas stipresni?  Pelytė Mikė su mergaičių komanda ar Kiškis su berniukų komanda?
 Veidų dažymas – šaunus užsiėmimas, ypač kai puoši draugo veidą.
 Linksmasis mūšis su kardais
 Pašokime drauge Kiškio šokį

Informacija atnaujinta:

Close Menu