+370 37 331 661 info@kaunokulverstukas.lt
Mokytoja, dirbanti pagal IUP Jūratė Vėsienė
Mokytoja, dirbanti pagal IUP Nadiežda Vinogradova
IU mokytojo padėjėja Jolanta Žagelienė

„Pabiručių“ grupės pedagogų pagrindinis ugdymo tikslas – visapusiškai auklėti ir ugdyti vaiką, gebantį bendrauti ir bendradarbiauti su bendraamžiais ir suaugusiaisiais, laisvai reiškiantį savo nuomonę, smalsų ir kūrybišką, pasitikintį savo jėgomis, tačiau neabejingą jį supančiai socialinei aplinkai. Todėl grupės pedagogai ypatingą dėmesį skiria vaiko bendravimo ir bendradarbavimo, socialinių gebėjimų bei įgūdžių ugdymui meninės, pažinimo, sveikatos saugojimo kompetencijų pagalba, įtraukdami į vaiko ugdymo procesą ir šeimos narius.

Iš grupės „Pabiručiai” gyvenimo:

Grupės ,,Pabiručiai” vaikai kasdien įgyvendina STEAM veiklas, kurių metu tobulina aplinkos pažinimo, skaičiavimo, konstravimo bei kitus įgūdžius.

Gamtinė medžiaga padeda ne tik keliauti į raidelių ir skaičių pažinimo šalį, bet ir atspindėti savo emocijas – džiaugsmus ir rūpesčius.

Iš gamtinės medžiagos vaikai kūrė skaičius, statė Rudenėlio namą. Vaikai, kurdami darbelius, įtvirtino skaičiaus ,,vienas” sąvoką, pakartojo geometrinių figūrų „trikampis“, „keturkampis“, „stačiakampis“ pavadinimus, džiaugėsi savo kūrybiniais darbais.

 

 

Informacija atnaujinta:

Close Menu