( 8-37) 331 661 info@kaunokulverstukas.lt

Kviečiame vaikučius, tėvelius, pedagogus dalyvauti respublikinėje virtualioje parodoje „Tau, Lietuva”, skirtoje Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti

Artėjant Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai džiaugiamės, kad esame laisvi Lietuvos piliečiai, didžiuojamės savo gimtąja kalba, kuri yra neįtikėtinai graži, turtinga ir vaizdinga savo tarmėmis. Nuo seno gimtajame savo krašte vietiniai gyventojai įvairiose vietose dažniausiai kalba tarmiškai. Tačiau nesaugomas tautos lobis – tarmės – šiandien pamažu nyksta, nes šeimose vis dažniau kalbama bendrine kalba, jaunimas viešose vietose gėdijasi kalbėti gimtąja tarme. O juk nykstant tarmėms, nyksta ir bendrinė kalba. Puoselėkime savo kalbą, patarmes, šnektas, etninius vietovardžius, kalbėkimės su vaikais tarmiškai, stiprinkime toleranciją tarmėms ir tautos vienybę.

Kviečiame visus vaikučius, tėvelius, pedagogus dalyvaut respublikinėje ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų virtualioje parodoje „Tau, Lietuva”, skirtoje Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. 

Parodos nuostatai (atsisiųsti nuostatus)

 

Close Menu