( 8-37) 331 661 info@kaunokulverstukas.lt
Lietuvos švietimo istorijos muziejuje

Lietuvos švietimo istorijos muziejuje

2019 m. spalio mėn. Kauno lopšelio-darželio „Kūlverstukas” priešmokyklinio ugdymo grupių „Smalsučiai“ ir „Kodėlčiukai“ vaikai keliavo į taip lauktą pirmąją projekto „Aš – kaunietis“ išvyką – į Lietuvos švietimo istorijos muziejų, kur dalyvavo edukacinėje veikloje „Legendos gamtoje“. Edukatorė Inga paklausė vaikų: Ar seniai buvote miške? Ar girdėjote, ką kalba medžiai, paukščiai? Ji pakvietė vaikus į veiklą „Ateikite, sužinokite, kaip mūsų protėviai bendravo su juos supusia gamta, pažinkite jos simbolius ir pasigaminkite mažą gamtos stebuklą“. Vaikai klausėsi pasakų, legendų, atsakinėjo į klausimus, minė mįsles, dėliojo iš kubelių įvairių gamtos gyventojų paveikslus.

 

MARTYNAS: Man labiausiai patiko statyti grybus iš didelių pagalvių ir sėdmaišių, nes buvo labai linksma.

 

EVITA: Man įdomu buvo su kitomis mergaitėmis dėlioti dėlionę – triušiuką iš didelių kaladžių.

 

ORINTA: Man nepatiko, kaip darėme grybus, nes jie gavosi visiškai nepanašūs į tikrus. O aš kai ką nors darau, man reikia gerai padaryti. Na bet bitę dėliot tai patiko! Ir pasaka apie velnią patiko, tik dabar nebeprisimenu.

 

KASPARAS: Į tokį muziejų dar niekada nebuvau nuėjęs. Pasižiūrėjau, kiek ten visko daug. Sunkiausia buvo klausyti, kai pasakojo apie gamtą – ir darželyje man būna sunku klausyti. Smagiausia buvo su auklėtoja nueiti į parką ir pažaisti su lapais.

Parengė: priešmokyklinio ugdymo pedagogė Loreta Mačiulienė

Close Menu