Mūsų Kauno lopšelio-darželio „Kūlverstukas“ sveikuoliai ir narsuoliai ir vėl įrodė, kad sveikam kūne gyvena pati žaismingiausia siela! Dalyvaujame respublikiniame projekte „Sveikata visus metus 2026“ ir įveikėme net tris pavasario iššūkius!
Štai kaip mums sekėsi:
KOVAS: „Stiprus ne tas, kuris stumia, o tas, kuris kitam padeda atsistoti.“ Šį iššūkį pavertėme gyva pasakos inscenizacija! Vaikai tapo pasakos herojais, kurie per vaidybą mokėsi gerumo, aktyviai diskutavo apie draugystę ir suprato, kas yra tikri geri darbai. Sužinojome, kad didžiausia supergalia – ištiesti pagalbos ranką klumpančiam!
BALANDIS: „Geras juokas ir ilgas miegas – geriausi receptai gydytojo knygoje.“ Šį mėnesį pasitikome su trankia pižamų diena, kurioje netrūko plačių šypsenų, skambaus juoko ir saldžių svajonių! Mažuosius džiugino patys šilčiausi alpakų bučiniai, o jaukumo suteikė kartu švęsta šeimos diena.
GEGUŽĖ: „Panika – didžiausias priešas, ramybė – geriausias sąjungininkas.“ Šį mėnesį skyrėme saugumui ir vidinei ramybei. Vaikai jau puikiai žino, kokiu skubios pagalbos telefono numeriu reikia skambinti nutikus nelaimei! Taip pat mokėmės gilaus kvėpavimo paslapčių bei atlikome specialius kvėpavimo pratimus, padedančius įveikti bet kokį jaudulį.
Už šias nuostabias patirtis, kūrybiškas veiklas ir šypsenas tariame DIDŽIULĮ AČIŪ mūsų šaunioms komandoms: „Čiauškučių“, „Drąsučių“ ir „Smalsučių“ grupių vaikams!
