Rugsėjo 1-ąją Kauno lopšelyje-darželyje „Kūlverstukas” lankėsi Geltonas ir Mėlynas pieštukai, kurie vaikučiams ir jų tėveliams papasakojo apie prabėgusią spalvotą vasarėlę ir pasiūlė visiems drauge leistis į smagią kelionę traukinukais. O kad kelionė neprailgtų, vaikučius lydėjo Baltas ir Rudas garvežiukai. Kelionėje vaikučiai susitiko mėlyną, geltoną, žalią, raudoną, rudą spalvas, su kuriomis linksmai šoko ir dainavo.
