Gegužės 21 dieną Kauno lopšelio-darželio „Kūlverstukas“ grupių „Drąsučiai“ ir „Čiauškučiai“ ugdytiniai leidosi į smagią išvyką. Vaikai, lydimi mokytojų Sandros Kavaliauskienės, Ritos Miliuvienės bei meninio ugdymo mokytojos Almos Lukošiūnienės, keliavo į Kalniečių parką.
Būtent čia vyko respublikinis renginys „Pasaulinė orientavimosi sporto savaitė 2026“. Kalniečių parko erdvėse patiems mažiausiems dalyviams buvo paruošta speciali, jiems puikiai tinkanti trasa. Mūsų komandos turėjo įveikti šią orientavimosi trasą su nurodytais kontroliniais punktais ir juose atlikti įvairias užduotis.
Vaikai pademonstravo puikią orientaciją, komandinę dvasią ir, svarbiausia, patyrė daug džiugių emocijų judėdami gryname ore!
Didžiuojamės savo aktyviais ir drąsiais mažaisiais tyrinėtojais!
