( 8-37) 331 661 info@kaunokulverstukas.lt

Užgavėnių kaukės ir blynai pagal tarptautinį eTwinning projektą „Tarpkultūrinės komunikacijos įgūdžių tobulinimas ir jų integravimas užsienio kalbų ir kitų dalykų pamokose“

Dalyvaudami tarptautiniame eTwinning projekte „Tarpkultūrinės komunikacijos įgūdžių tobulinimas ir jų integravimas užsienio kalbų ir kitų dalykų pamokose“, grupių „Gudručiai”, „Mažyliai” ir „Linksmučiai” vaikai, tėvai ir mokytojos Nida Jurkevičienė, Indrė Gintauskienė, Viktorija Voronko šventė Užgavėnes gamindami Užgavėnių kaukess ir kepdami Užgavėnių blynus.

Grupės „Gudručiai’ vaikai su mokytoja Nida Jurkevičiene linksmai šventė Užgavėnes gamindami Užgavėnių kaukes ir jomis pasipuošę varė šaltą žiemą iš lopšelio-darželio „Kūlverstukas” kiemo.

Patys mažiausi grupės „Mažyliai”  vaikučiai, padedami mokytojos Indrės Gintauskienės kepė Užgavėnių blynus. Kaip užmaišyti blynų tešlą ir iškepti skanius blynus? Atsakymus į šiuos klausimus vaikai sužinojo blynų gaminimo eigos metu. O kokie skanūs pačių kepti blynai!

Grupės „Linksmučiai” vaikai Vasario 16-ąją namuose su tėveliais kepė skanius Užgavėnių blynus, savo įspūdžiais pasidalindami ir su grupės mokytoja Viktorija Voronko.

Parengė: mokytojos Nida Jurkevičienė, Indrė Gintauskienė, Viktorija Voronko

Close Menu