Gegužės 19 d. Kauno lopšelyje-darželyje „Kūlverstukas“ nuaidėjo nuostabus bendruomenės renginys, skirtas Tarptautinei šeimos dienai paminėti!
Mūsų tikslas – stiprinti įstaigos šeimų bendrystę, puoselėti bendruomeniškumą bei kartu kurti pačias šilčiausias emocijas.
Ir mums pavyko! Į šventinį šurmulį aktyviai įsitraukė visa darželio bendruomenė – tiek patys mažiausieji, tiek jų tėveliai.
Šventės akimirkos buvo pilnos juoko ir kūrybos:
Tėveliai trumpam sugrįžo į praeitį ir kartu su vaikais žaidė savo vaikystės žaidimus.
Kartu kūrėme nuoširdžius palinkėjimus ir spalvingas mandalas.
Šventę vainikavo bendra daina, gardus pyragas ir džiugūs apdovanojimai!
Širdingai dėkojame šventės organizatorėms, kurios su meile ir išradingumu paruošė šią programą: mokytojoms Sandrai Kavaliauskienei ir Ritai Miliuvienei, mokytojų padėjėjoms Ritai Paleckienei ir Aurelijai Čepaitienei bei meninio ugdymo mokytojoms Almai Lukošiūnienei ir Ritai Čižauskienei!
Ačiū kiekvienam, prisidėjusiam prie šios ypatingos dienos. Kartu mes esame didelė ir stipri komanda!
