Gegužės 20 dieną Raudondvario kultūros centre nuvilnijo nuostabus vaikų KIĮMMD koncertas „Su muzika gera kartu“, kuriame skambias dainas ir šilčiausias šypsenas žiūrovams dovanojo ir mūsų Kauno lopšelio-darželio „Kūlverstukas“ mažieji talentai!
Didžiuojamės ir garsiais plojimais dėkojame mūsų šauniosioms scenos žvaigždutėms, kurios savo pasirodymu sušildė kiekvieno širdį!


