Gegužės 5-oji mūsų „Smalsučiams“ ir „Kodėlčiukams“ buvo ypatinga – kartu su mokytojomis keliavome į Draugystės parką! Nuotaika buvo tiesiog puiki, o kaipgi kitaip, kai laukia tiek pramogų?
Vaikai išbandė viską: nuo greičiausių čiuožyklų ir aukščiausių sūpynių iki smagių karuselių bei karstynių.
Tačiau parke ne tik dūkome – mažieji tyrinėtojai atliko kūrybišką užduotį apie gamtos spalvas, žaidė judriuosius žaidimus, o parkas skambėjo nuo mūsų muzikos instrumentų, dainų ir bendrų ratelių.
Grįžome pilni įspūdžių ir geros nuotaikos!
