Gegužės 1 dieną Kauno sporto halėje vyko projekto ,,Lietuvos mažųjų žaidynės-2026″ festivalis, kuriame dalyvavo 40 ikimokyklinių įstaigų vaikų komandos. Džiaugiamės, kad tarp jų pateko ir mūsų ugdytinių komanda. Renginio metu vaikai išbandė 9 užduotis, kuriose aktyviai sportavo, lenktyniavo su kitomis komandomis. Renginio pabaigoje visi dalyviai buvo apdovanoti medaliais, o komandos – taurėmis.
