Balandis-švaros mėnuo. 2026 m. balandžio 2-30 dienomis ne tik įstaigos teritorijoje, bet ir už jos ribų vyko respublikinė akcija „Judrūs vaikai – gamtos draugai“.
Dėkojame grupių: ,,Pypliukai“, ,,Kodėlčiukai“, ,,Smalsučiai“, ,,Čiauškučiai“ ir ,,Drąsučiai“ vaikams ir jų mokytojoms už pastangas tvarkant aplinką. Jūsų dėka gamta tapo švaresnė, gražesnė, o kartu augo ir vaikų supratimas, kaip svarbu rūpintis mūsų planeta.
Džiaugiamės vaikų kūrybiškumu – iš antrinių žaliavų sukurti gyvūnai atskleidė ne tik fantaziją, bet ir svarbią žinutę apie tvarumą.
