( 8-37) 331 661 info@kaunokulverstukas.lt

Informacija tėveliams dėl covid-19 atvejo grupėje

Mieli tėveliai,

Kauno lopšelyje-darželyje „Kūlverstukas” 1 darbuotojai lapkričio 6 d., penktadienį, diagnozuota COVID-19 . Darbuotoja blogai pasijautė penktadienį, lapkričio 6 d. Darbuotoja nebedirbo grupėje nuo lapkričio 4 d. (trečiadienio).

Nuo lapkričio 9 d. iki lapkričio 16 d. imtinai, grupėje „Trepsiukai” įvedamas infekcijos plitimą ribojantis režimas. Tuo laikotarpiu ugdymas grupės „Trepsiukai” vaikams organizuojamas nuotoliniu būdu. Karščiuojančių asmenų grupėje nenustatyta. Iš artimą kontaktą turėjusių asmenų yra grupės mokytoja,  ikimokyklinio ugdymo mokytojos padėjėja ir 10 grupės vaikų (3 vaikai nelanko dėl ligos, 1 vaikas nelanko dėl paskelbto Kauno mieste karantino).

Grupėje ir laiptinėje pritaikyta pakartotinė, papildoma dezinfekcija.

Kitos grupės dirba įprastiniu režimu. Niekam daugiau nei savizoliacijos, nei infekcijų plitimą ribojančio režimo taikyti nereikia.

Bendravimas su personalu vykdomas nuotoliniu būdu, per el. dienyną „Mūsų darželis”, el. paštą, telefonu ir/ar saugiu atstumu, dėvint veido apsaugos priemones.

Esant pokyčiams visa informacija bendruomenei apie COVID-19 pateikiama mūsų lopšelio-darželio internetinėje svetainėje adresu: https://www.kaunokulverstukas.lt/naujienos/

NAMUOSE AR KITOJE GYVENAMOJOJE VIETOJE IZOLIUOTO ASMENS, ĮTARIAMO, KAD SERGA COVID-19 LIGA (KORONAVIRUSO INFEKCIJA), IR ASMENS, TURĖJUSIO SĄLYTĮ, ATMINTINĖ (atsisiųsti ATMINTINĖ saviizoliacijai)

Ką reiktų daryti, jei nustatytas covid-19 (atsisiųsti NVSC Algoritmai)

Close Menu