( 8-37) 331 661 info@kaunokulverstukas.lt

Netipinė ugdomoji veikla „Spalviname portretą” pagal tarptautinį eTwinning projektą „Netipinė apinka – vaikų kūrybiškumo plėtotė“

2021-11-17 Kauno lopšelio-darželio „Kūlverstukas” grupės „Drąsučiai” vaikai su mokytojų Sandros Kavaliauskienės ir Eglės Gruzdaitės pagalba vykdė netipinę veiklą „Spalviname portretą“. Vaikai geriausiai mokosi žaisdami, o tokia neįprasta lavinamoji žaidybinė veikla ne tik suteikia naujų įgūdžių, bet yra ir labai smagi. Vaikai apibrėžė gulinčio vaiko kontūrą ant tapeto, jį nuspalvino guašu su įvairių ornamentų voleliais. Veiklos metu vaikai lavino rankų raumenis, akių- rankų koordinaciją, kūrybiškumą, vaizduotę, smalsumą, gebėjimą susikaupti ir atmintį. Savo darbais vaikai pasipuošė ir grupės aplinką.

Ši projektinė veikla yra tarptautinio etwinning projekto „Netipinė aplinka – vaikų kūrybiškumo plėtotė“ vykdymo Kauno lopšelyje-darželyje „Kūlverstukas” etapo dalis. Projekto rengėjai ir koordinatoriai – Kauno lopšelio-darželio „Linelis“ direktorė dr. Asta Tamušauskaitė ir Kauno raj. Garliavos Juozo Lukšos anglų kalbos mokytoja dokt. K. Grigaitė- Bliūmienė.

Parengė: ikimokyklinio ugdymo mokytoja Sandra Kavaliauskienė

Close Menu