( 8-37) 331 661 info@kaunokulverstukas.lt

Projektas „Muzikos takeliu 2021″

Šiemet Kauno lopšelio-darželio ,,Kūlverstukas” vaikai ir mokytojai muzikinį projektą ,,Muzikos takeliu 2021” vykdė visą spalio mėnesį.

Pirmiausia įstaigos kieme vyko muzikinis renginys, skirtas Tarptautinei muzikos dienai paminėti. Vaikai, kartu su Karaliene Muzika dainavo, šoko, grojo, linksminosi atlikdami nuotaikingus ritminius pratimus.

Antrą spalio savaitę įstaigos vaikai dalyvavo veikloje ,,Ruduo muzikoje ir dailėje”. Darželio kieme, skambant muzikai, vaikai bandė spalvomis ir formomis perteikti muzikos nuotaiką, charakterį, įspūdį. Dailės priemonėmis vaikai išreiškė muziką gamtoje – lietui lyjant, miškui ošiant, jūrai banguojant, paukščiams čiulbant.

Išpuošę savo kūrybiniais darbais darželio kiemą, sekančią savaitę vaikai keliavo į matematikos ir skaičiavimo šalį, bei dalyvavo veikloje ,,Muzikuok ir skaičiuok”. Muzikos pagalba – dainuodami, ritmuodami su instrumentais ir kūno perkusija, šokdami ir žaisdami, vaikai pagilino skaičiavimo kompetenciją, sužinojo kaip skaičiai padeda draugauti su muzika.

Projektą apvainikavo edukacinė išvyka į Kauno miesto muziejaus Tautinės muzikos skyrių, kuriame susipažino su muzikos instrumentų įvairove, sužinojo, kad su muzika gyventi smagiau.

Parengė: meninio ugdymo mokytoja Rita Čižauskienė

 

Close Menu