( 8-37) 331 661 info@kaunokulverstukas.lt

Sveikatos stiprinimo stovykla – piknikas „Vaikų vasara“

Vasara – nuostabus metas žaidimams, pažinimui, tyrinėjimui, stebėjimui natūralioje gamtoje, juk viską geriau įsidėmime ir suvokiame per asmeninę patirtį, kai išbandome, regime, uodžiame, lytėjame, kur gi geriau darželyje visa tai galime patirti, jei ne vasariškame kieme. Kadangi vienas pagrindinių mūsų darželio siekių –  sveikas vaikas, organizavome vasaros stovyklą, kurioje vaikai patyrė džiugių emocijų, draugiškai ir kūrybiškai leido laiką, išbandė smagias veiklas  netradicinėje erdvėje, o svarbiausia – grūdino organizmą gryname ore. Stovyklos tyrinėjimuose, eksperimentuose, įvairiose sportinėse rungtyse, žaidimuose, piratų paslėptų lobių paieškoje dalyvavo ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupių vaikai – „Drąsieji piratai“ ir „Jūros bangelės“, stovyklautojai buvo labai aktyvūs, už tai kasdien iš piratų gaudavo specialius atspaudus. Visos stovyklos metu džiugino geras oras ir puiki stovyklautojų nuotaika, o stovyklos uždarymas baigėsi dalyvių apdovanojimais ir vasariškų skanumynų pikniku.

Parengė: mokytoja Jolanta Keršienė

Close Menu